1. Умови використання сайту 1552.com.ua

1.1. Ця угода призначена для користувача (іменована надалі Угода) є офертою умов по користуванню веб-сайтом 1552.com.ua (далі - Сайт), в особі Адміністрації сайту і фізичною особою (іменованим надалі Користувач), що регламентує умови перегляду Користувачем інформації про компанії - контактну інформацію, інформацію про товари і послуги, іншу інформацію про компанії, а також умови розміщення Користувачем інформації на Сайті.

1.2. Користувачем Сайту вважається будь-яка фізична особа, що коли-небудь здійснила доступ до Сайту, досягло віку, допустимого для акцепту даної Угоди.

1.3. Моментом укладення даної Угоди вважається момент будь-якої взаємодії користувача з сайтом. Цим користувачі підтверджують свою згоду з усіма умовами призначеної для користувача Угоди. У разі незгоди з умовами Угоди, використання Сайту Користувачем має бути негайно припинене.

1.4. Дана Угода може бути змінена і/або доповнена Адміністрацією Сайту в односторонньому порядку без якого-небудь спеціального повідомлення. Дані правила є відкритим і загальнодоступним документом.

1.5. Угода передбачає взаємні права і обов'язки Користувача і Адміністрації Сайту за наступними пунктами:

 • Порядок використання Сайту
 • Персональна інформація Користувача і Політика конфіденційності
 • Обмеження відповідальності Адміністрації сайту
 • Порядок дії Угоди.

1.6. У разі, якщо яке-небудь положення Угоди, включаючи будь-яке речення, пункт або їх частину, визнається таким, що суперечить закону або недійсним, це не вплине на інші положення, які не суперечать закону, вони залишаються в повній силі і є дійсними, а будь-яке недійсне положення або положення, яке не може бути виконание без подальших дій Сторін, вважається змінене, виправлене в тій мірі, в якій це необхідно для забезпечення його дійсності і можливості виконання.

2. Порядок використання Сайту

2.1. Сайт 1552.com.ua дозволяє Користувачеві переглядати і завантажувати інформацію з нашого сайту для особистого некомерційного використання. Забороняється змінювати матеріали сайту, поширювати для комерційних цілей.

2.2. Користувач може звертатися до Адміністрації Сайту з питаннями, претензіями, побажаннями по поліпшенню роботи, або з якою-небудь іншою інформацією. При цьому Користувач несе відповідальність, що це звернення не є незаконним, загрозливим, порушує авторські права, дискримінацію людей за якою-небудь ознакою, а також містить зневагу або іншим чином порушує чинне законодавство України.

3. Персональна інформація Користувача і Політика конфіденційності

3.1. Адміністрація Сайту з повагою і відповідальністю відноситься до конфіденційної інформації будь-якої особи, що стала відвідувачем цього сайту. Приймаючи цю Угоду Користувач підтверджує, що він повідомлений і дає свою згоду на збір, обробку і використання певної персональної інформації про Користувача (особисті дані Користувача) відповідно до положень Закону України "Про захист персональних даних" і політики конфіденційності Адміністрації Сайту. Крім того, Користувач дає згоду, що Адміністрація Сайту може збирати, використовувати, передавати, обробляти і підтримувати інформацію, пов'язану з Користувачем.

3.2. Відповідно до даної Угоди до особистих даних Користувача відносяться:

 • стандартні дані, що автоматично отримуються http -сервером при доступі до Сайту (IP- адреса хоста, адреса запрошеного ресурсу, час, тип і інформація про програму перегляду, що послала запит ресурсу, вид операційної системи користувача, адресу сторінки, з якою був здійснений перехід на запрошений ресурс та ін.);
 • дані, надані Користувачами, включаючи, але не обмежуючись наступним: адреси електронної пошти (логіни), паролі, імена, контактна інформація;
 • інша інформація, що отримується або сформована при доступі до Сайту за допомогою різних інструментів, у тому числі з використанням cookies: статистика переглядів сторінок Сайту, облік об'єму отриманої і переданої інформації. Компанія попереджає, що вжиті Користувачем заходи по відвертанню допуску cookies на свій комп'ютер може негативно позначитися на його подальшій можливості перегляду Сайту.

3.3. Адміністрація Сайту використовує особисті дані Користувача у зв'язку з особливостями діяльності по наданню послуг через Інтернет і застосовує їх для наступних цілей:

 • підтримка функціонування Сайту, як засоби надання послуг з розміщення і надання до загальнодоступного перегляду інформаційних матеріалів Сайту рекламного, комерційного і іншого характеру;
 • пошуку і аналізу причин можливих помилок і несправностей;
 • визначення і аналізу переваг і запитів Користувачів при доступі до різних сторінок Сайту і модифікації на основі такого аналізу послуг, що надаються, у бік їх відповідності очікуванням і вимогам останніх;
 • інформування Користувачів про послуги і нововведення Сайту;
 • надання Користувачеві маркетингових і інших пропозицій;
 • вирішення можливих суперечок і розбіжностей;
 • аналізу статистики відвідуваності Сайту і оцінки інтересу до нього;
 • інших цілей, пов'язаних з удосконаленням роботи Сайту.

3.4. Використання Сайту Користувачем означає повну і безумовну згоду Користувача із даними Умовами і Політикою конфіденційності і вказаними в ній цілями і умовами обробки особистих даних Користувача. Обробка Персональних даних включає будь-які дії і/або сукупність дій, які пов'язані зі збором, реєстрацією, накопиченням, зберіганням, адаптацією, зміною, оновленням, використанням і поширенням (реалізацією, передачею), видаленням особистих даних Користувача.

3.5. Користувач Сайту, розміщуючи дані на Сайті і/або відправляючи фото і/або інші матеріали, добровільно надає Адміністрації Сайту свою безумовну згоду на обробку своїх особистих даних, які містяться в його профілі, повідомленнях і/або іншій інформації, зібраній і/або розміщуваній на Сайті.

3.6. Уся інформація, яку ми збираємо в розумних межах захищена технічними засобами і процедурами забезпечення безпеки в цілях захисту особистих даних Користувача від несанкціонованого доступу або розголошування. В той же час Адміністрація не дає гарантій і не несе відповідальності за дії третіх осіб, які здійснили неправомірний доступ до конфіденційної інформації про Користувачів, а також залишає за собою право використовувати і розголошувати окремі відомості з особистих даних Користувача у зв'язку з потенційними або виниклими конфліктами і судовими розглядами, як і у випадках, якщо це буде необхідним для захисту прав, власності і безпеки роботи інших Користувачів.

3.7. Користувачі повинні знати, що при переході на деякі посилання, розміщені на Сайті, вони можуть бути перенаправлені на сайти (з додатками і так далі) інших компаній за межі хостингового простору Сайту, де інформація про Користувачів збирається поза прямим контролем Адміністрації Сайту. У такому разі Політики конфіденційності сайтів і/або додатків третіх осіб регулюватимуть порядок обробки інформації, отриманої від Користувачів цими третіми особами.

3.8. Згода Користувача на обробку його персональних даних не вимагає від Адміністрації Сайту додаткових повідомлень при передачі його персональних даних третім особам відповідно до норм ст. 21 Закону України "Про захист персональних даних".

3.9. Користувач може у будь-який момент змінити (оновити, доповнити) надані їм персональні дані або їх частину, а також параметри їх конфіденційності, скориставшись функцією редагування і налаштування доступу до особистої інформації, а також зажадати від Адміністрації сайту повного видалення його аккаунта і усіх персональних даних з бази даних Сайту.

3.10. Приймаючи цю Угоду, користувач підтверджує, що йому зрозумілі його права, визначені Законом України "Про захист персональних даних", а також мета збору, зберігання і обробки його персональних даних. Користувач також дає згоду, що термін обробки його персональних даних є безстроковим.

4. Обмеження відповідальності Адміністрації сайту

4.1. Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, друкарські помилки і неточності, які можуть бути виявлені в матеріалах, що містяться на цьому Сайті. Адміністрація сайту докладає усі необхідні зусилля, щоб забезпечити точність і достовірність інформації, що представляється на Сайті. Уся інформація і матеріали надаються на умовах "як є", без будь-яких гарантій, як явних, так і тих , що маються на увазі.

4.2. Інформація на Сайті постійно оновлюється і у будь-який момент може стати застарілою. Адміністрація сайту не несе відповідальності за отримання застарілої інформації з Сайту, а також за нездатність Користувача отримати оновлення інформації, що зберігається на Сайті.

4.3. Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за висловлювання і думки відвідувачів сайту, залишені в якості коментарів або відгуків. Думка Адміністрації сайту може не співпадати з думкою і позицією в коментарях і відгуках. В той же час Адміністрація сайту вживає усі можливі заходи, щоб не допускати публікацію повідомлень, що порушують чинне законодавство або норми моралі.

4.4. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливі протиправні дії Користувача відносно третіх осіб, або третіх осіб відносно Користувача.

4.5. Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання Користувача, зроблені або опубліковані на сайті 1552.com.ua

4.6. Адміністрація сайту не несе відповідальності за збиток, збитки або витрати (реальні або можливі), що виникли у зв'язку із Сайтом, його використанням або неможливістю використання.

4.7. Адміністрація сайту не несе відповідальності за неповну, неточну, некоректну вказівку Користувачем своїх даних.

4.8. При виникненні проблем у використанні сайту 1552.com.ua, незгоди з конкретними розділами даної Угоди, або отриманні Користувачем недостовірної інформації від третіх осіб, або інформації образливого характеру, будь-якої іншої неприйнятної інформації, будь ласка, зверніться до Адміністрації Сайту 1552.com.ua для того, щоб Адміністрація сайту могла проаналізувати і усунути відповідні дефекти, обмежити і запобігти появі на Сайті небажаної інформації, а також, при необхідності, обмежити або припинити зобов'язання надання своїх послуг будь-якому Користувачеві і/або клієнтові, що умисне порушує пункти Угоди і функціонування роботи Сайту.

4.9. В цілях вищевикладеного Адміністрація сайту залишає за собою право без повідомлення видаляти розміщену на Сайті інформацію і робити технічні і юридичні заходи для припинення доступу до Сайту Користувачів, що створюють, згідно з висновком Адміністрації сайту, проблеми у використанні Сайту іншими Користувачами, або Користувачів, що порушують вимоги Угоди.

4.10. Сайт може містити інформацію про сайти або Інтернет-ресурси третіх осіб. Перехід на будь-який інший сайт або Інтернет-ресурс, пов'язаний з цим Сайтом, здійснюється на страх і ризик користувача. Адміністрація не несе відповідальності за точність інформації, поглядів, заяв, зроблених на цих сайтах або Інтернет-ресурсах. Адміністрація не несе ні прямої ні непрямої відповідальності за збиток і/або збитки, що виникають або нібито виникли у зв'язку з використанням продуктів або матеріалів, розміщених на сайтах або Інтернет-ресурсах третіх осіб, пов'язаних з цим Сайтом посиланнями. Адміністрація не дає ніяких рекомендацій відносно інших сайтів або Інтернет-ресурсів, посилання на які розташовані на сторінках цього Сайту. Правила використання цього Сайту не поширюються на інші сайти або Інтернет-ресурси, на які може бути здійснений перехід з цього Сайту.

5. Порядок дії Угоди

5.1. Дана Угода є договором. Адміністрація сайту залишає за собою право як змінити справжню Угоду, так і ввести нову. Подібні зміни набувають чинності з моменту їх розміщення на Сайті. Використання Сайту Користувачем після зміни Угоди є підтвердженням згоди і прийняття Користувачем відповідної редакції Умов використання сайту і Політики конфіденційності.

5.2. Ця Угода набуває чинності при першому відвідуванні Сайту Користувачем і діє між Користувачем і Адміністрацією упродовж усього періоду використання Користувачем Сайту. Діюча редакція Умов використання сайту і Політики конфіденційності завжди знаходиться на сторінці за адресою https ://1552.com.ua/user terms.html

5.3. Сайт є об'єктом права інтелектуальної власності Адміністрації сайту. Усі виняткові майнові авторські права на сайт належать Адміністрації сайту. Використання сайту Користувачами можливо строго у рамках Угоди і законодавства України про права інтелектуальної власності.

5.4. Усі торгові марки і назви, на які даються посилання в матеріалах Cайту, є власністю їх відповідних власників.

5.5. Користувач погоджується не відтворювати, не повторювати, не копіювати будь-які частини Сайту, окрім тих випадків, коли такий дозвіл даний Користувачеві Адміністрацією сайту.

5.6. Дана Угода регулюється і тлумачиться відповідно до законодавства України. Питання, не врегульовані Угодою, підлягають вирішенню відповідно до законодавства України.

 

Правовласникам:

якщо ви знайшли на сайті незаконно опубліковану вашу інтелектуальну власність (фото, текст, та ін.), зв'яжіться з Адміністрацією сайту для усунення проблеми.