Довідкова Житомира 1552 - підприємства, товари, послуги міста

Житомирська "Довідкова 1552" працює з 2000 року і стала універсальною телефонною довідковою службою, успішно працюючою в Житомирі. 
Справочная Житомира
Довідкова Житомира 1552 це:


1. Телефонна довідкова служба. Безпосередній контакт на багатоканальної телефонної лінії 1552 з нашими численними абонентами, де оператори Call-центру надають відповіді на Ваші всілякі питання. Той, хто подзвонив може безкоштовно отримати практично будь-яку інформацію про товари і послуги фірм Житомира, дізнатися:

• де купити практично будь-який товар, обладнання, інструмент оптом і в роздріб,
• телефони і адреси магазинів, складів, підприємств міста, агентств, консультацій,
фабрики, заводи, виробники і сфера послуг,
• розважальні комплекси в Житомирі,
• кафе, бари, ресторани
• куди звертатися в різних ситуаціях,
• медичні установи міста, приватні клініки, медичні лабораторії
• аварійні служби Житомира,
• органи влади і контролю,
• школи, дитячі садки, центри дитячого розвитку
і багато, багато іншого

Для зв'язку з оператором Довідкової служби наберіть:
► телефон 1552 - для дзвінків по місту Житомиру,
► + 38 (067) 412-1552 і +38 (093) 332-1552 - для дзвінків з мобільного телефону

2. Сайт www.1552.com.ua - цілодобовий доступ до будь-якої довідкової інформації по підприємствах Житомира. Ви можете самостійно знайти постачальників, продавців, де купити будь-який товар або послугу, прочитати або залишити відгук. Онлайн безкоштовна реєстрація підприємств, приватних підприємців.

3. Телефонний довідник компаній м.Житомира "Бізнес-Довідник" з товарами і послугами, вся інформація зібрана в рубрики, які охоплюють практично всі сфери бізнесу, будівництва, виробництва, послуг і торгівлі Житомира. Періодичність видання: 1 раз на рік з повним оновленням інформації в кожному новому випуску. Діє кур'єрська доставка - 1 безкоштовний примірник для підприємств міста. Для приватних осіб - вільний продаж в кіосках "Преса". Детальніше про співпрацю з "Довідкової Житомира +1552" Ви можете дізнатися в нашому рекламному відділі - це дружний колектив наших менеджерів. Тут можна:

  • отримати консультацію про реєстрацію Вашої фірми в довідково-інформаційній базі даних Телефонного Довідкової Служби 1552;
  • розмістити на сайті 1552.com.ua інформацію про Вашу компанію, телефони, адреса, що надаються послуги і товари, щоб відвідувачі могли її знаходити і здійснювати покупки
  • дізнатися умови розміщення та опублікувати рекламний макет в нашому друкованому виданні, телефонному довіднику «Бізнес Довідник».


Робота «Довідкової Житомира 1552» спрямована на задоволення інформаційних потреб бізнес-аудиторії міста, і в той же час ми забезпечуємо рекламодавців якісною довідкової підтримкою. Абоненти заощаджують свій час і отримують високий сервіс обслуговування. Рекламодавці одержують потенційного покупця, забезпечуючи найпростіший доступ до своїх товарів і послуг.

Телефонуйте! Ми завжди раді допомогти! Наша Довідкова сприяє успіху і розвитку Вашого бізнесу.