В «Кобзов-СІТІ» Нічне шоу MADNESS Black Light Show 16+ . Без Цензури.
04/04/2013, теги: цирк кобзов зоопарк ночное шоу выставка в житомире цирк кобзов

В «Кобзов-СІТІ» неможливе стає можливим! Ми змінимо Вашу уяву про світ! Через мистецтво танцю, ілюзії та еквілібристики артисти «Нічного шоу «Без цензури» відкриють вам двері в іншу реальність. Не дивуйтеся, якщо сусід поруч раптово зникне і з’явиться десь в зовсім неочікуваному місці. Станьте першими в історії всесвіту, хто зазирне у неї. Перевірте свою підсвідомість. Дозвольте собі зрозуміти те, про що раніше навіть не підозрювали. Що насправді приховують темні закутки міста «Кобзов»?

Подробнее...

Розважальний комплекс «Кобзов СІТІ» с 11 по 21 квітня запрошує насолодитися шоу та розвагами європейського рівня
03/04/2013, теги: цирк кобзов зоопарк терариум шоу выставка в житомире

З 11 по 21 квітня за адресою м. Житомир вул. Київська 77 (ТРЦ Глобал) відбудуться гастролі «Розважального центру Кобзов Сіті». Це унікальний розважальний комплекс для всієї родини. Це безліч атракціонів. Це святковий настрій та незабутні спогади. На Вас чекає: Шоу «Мультіленд» від театру казкових анімацій «КУКУМБА», «Динопарк Юрського Періоду», виставка екзотичних тварин «Тераріум», Зоопарк з великою кількістю екзотичних тварин , циркове шоу «VIVAT»

Подробнее...

Новогодняя Акция от "Дом Кофе"!
06/12/2012, теги: новогодняя акция кофе скидки кофеварки

Скидки на кофеварки от 10 до 37%.

Хотите сделать хороший новогодний подарок себе, своим близким или друзьям? Кофеварка или кофемашина эспрессо - это именно то, что нужно! И ароматный кофе будет приносить бодрость каждое утро, подарит хорошее настроение на весь день. При покупке ручных кофеварок Gaggia 1кг кофе Cellini в ПОДАРОК! При покупке автоматических кофеварок Gaggia 3кг кофе Cellini в ПОДАРОК!

Подробнее...