Гоголевская 1
Пришла в Ветаптеку на Гоголевской,1 попросила дать лекарства от укусов клещей, так как собаку очень покусали, мне аптекарь с таким сарказмом "Ученые еще не придумали такого лекарства". Я была в шоке. Для чего этот человек там сидит? Явно человек не на своём месте.Есть же азидин, беренил и другие. Мне так ответили, что пропало желание заходить туда.
Наталия Александрова, 23/03/2017 11:11
Жуйко 43
. Автоматично договір розірваний, адже в договорі написано , що ‘Замовник’ має право розірвати договір в односторонньому порядку, у разі якщо замовлення зроблене на оплачену суму (Ми зрозуміли, що Сергій вже давно практикує таку справу). Кухня у нас так і не зроблена….
Пишу з надією, що цей відгук буде корисним для людей, які шукають, де зробити меблі, та дасть людям можливість зробити правильний вибір виробника меблів.
PS: Від щирого серця бажаю Сергію по життю зустрічати тільки таких людей, як він сам!
Олена Сєрих, 22/03/2017 10:52
Жуйко 43
- він дуже «попав», бо піднялися ціни, хоча сума проплаченого авансу в травні 2016року мала йти на покупку всіх матеріалів на кухню;
- він не може сказати точно коли він зробить наше замовлення;
Надворі лютий, ми спостерігаємо, як в Еко-мебелі поповнюється сторінка в контакті новими фотографіями їхніх робіт і закрадається думка, люди ж постільки чекали, якщо наше замовлення було перше, а ми ще й досі без нього. В той час, коли Сергій жалівся, що в нього немає грошей на порізку столєшніц – його сім`я викладала фото з вдалого відпочинку. Після набридливого «недозвону» ми вирішили йому написати повідомлення, про те що напротязі тижня ідемо в господарський суд та в захист прав споживачів. Часу прочитати про наші права в нас було досталь, чекаючи нашу кухню. Надворі березень – від Сергія немає і слуху.
Олена Сєрих, 22/03/2017 10:36
Жуйко 43
Коли вже настав грудень, Сергій привіз частину кухні, яка була зроблена на його розсуд, не по обумовленому ескізу, з ручками від іншої кухні, з розмірами під мікрохвильову піч - «вдумайтесь» на рівні лоба, так як на його думку це естетично…. Коли діло дійшло до столєшніци, Сергій знову пропав, і перед Новим роком, ми дізнаємося, що нашу столєшніцу завод взагалі зняв з виробництва ще влітку (замовлення було зроблене в травні, а це вже в грудні). Тоді нам прийшлося підбирати нову столєшніцу під вже куплену мойку та кран. Наш переїзд, новосілля, Новий рік накрилися мідним тазом, але в Сергія фантазія працює:
- завод тримає столєшніцу на порізці, бо не оплачено, а в Сергія нема коштів, - ми дали другу суму авансу, щоб її порізали, про що пошкодували;
- завод не буде працювати до 20 січня,
- в нього поломалася машина;
- він забув наші розміри;
- в нього звільнилися працівники;
- він не бере трубку;
- він збиває;
Олена Сєрих, 22/03/2017 10:35
Жуйко 43
Приєднуюся до попереднього відгуку.Шкода що прочитала цей відгук дуже пізно, так як свою кухню ми чекаємо ще з 16липня 2016, а надворі вже 2017рік. При замовлені повелися на розумні поради Сергія та помірну ціну на кухню. Потрібно ще було задуматися про цього псевдо мєбєльщика, коли ми не отримали від нього його ескізи з розмірами (так як мій чоловік зробив ескізи сам), та замовляли один фасад, а після замовлення він нам порадив інший, бо того не було. Та коли пройшов обумовлений термін, кухні не було, адже в нього великий заказ меблів на кафе – а наша кухня перша в черзі,потім наша столєшніца застряла на порізці. Почалися постійні відмазки при яких ми повинні були йти назустріч, і ми йшли, так як кухня робилася в новий будинок, і ми планували заїхати в нього на Новий рік і зробити новосілля.
Олена Сєрих, 22/03/2017 10:47
Киевская 79, 401
Обращалась, что бы проверили персонал на кражу. Договорились о встрече. Проверяли 2 человека, каждого примерно по 2 часа. В итоге сотрудница призналась в краже и вернула деньги. Робота была проведена профессионально. Рекомендую детективное агентство Барракуда в Житомире.
Оксана Михальченко, 21/03/2017 21:18
Б. Бердичевская 33
Я, Очередько Людмила Іванівна, звертаюсь до всіх пацієнтів стоматологічних поліклінік міста Житомира, ніколи не звертайтесь за допомогою до завідуючої відділенням госпрозрахункової поліклініки ЩЕРБАНЬ ТАМІЛИ МИКОЛАЇВНИ. Вона систематично пробиває зубні канали, ламає і залишає там погано простерилізовані медичні інструменти. Все закінчується утворенням свищів і видаленням зубів. Якщо маєте звернутись до лікаря-терапевта ЩЕРБАНЬ ТАМІЛИ МИКОЛАЇВНИ за лікуванням, то краще відразу звернутись до лікаря-хірурга за операцією. На цього "лікаря" ніякі скарги не впливають.
Очередько Людмила іванівна, 21/03/2017 15:39
Новый бульвар 7
Сдала в ремонт ноутбук Gateway с проблемой внезапного выключения + появления гоубовго экрана. Сначала они сказали, что нужно почистить, заменить термопасту, переустановить Винду: хорошо, но проблема не исчезла. Потом сказали, что источник проблемы в плате за 1000 грн. и нужно её поменять: хорошо, поменяйте. Всё равно выключается.
В конце концов сказали, что контакты платы при замене плохо припаяли, забирайте. Но проблема не исчезла!!!!!! Блин, скажите правду "Мы не знаем. что с вашим ноутбуком" и посоветуйте другой сервис, не вопрос!!!
Итог: товарищи ноут не починили, срубили 2000 грн. денег, подкрутили, чтобы он проработал около 2-х часов и выключался!
Непрофессионалы, боятся в этом признаться, и строят из себя супер-пупер крутых.

НЕ РЕКОМЕНДУЮ, ПОТЕРЯННОЕ ВРЕМЯ И ДЕНЬГИ.
Виктория, 21/03/2017 09:24
Небесной Сотни 16
Научить будласка своїх продавців і адміністраторів спілкуватись з людьми.Особливо Наташу і продавця Олену .Або відправте на курси етикі.
bob000, 20/03/2017 22:29
Грушевского 91
Недавно решили оновить мебель на кухне. Долго выбирали. У нас маленькая кухня, поэтому никак не получалось подобрать что-то подходящее. Знакомый порекомендовал обратиться в компанию МайС.
Тут нам сделали дизайн кухни с новой мебелью и согласовали с нами. На живую получилось еще лучше, чем на экране компьютера.
Сделали быстро и качество хорошее. Теперь в планах спальня.
Владимир Величко, 20/03/2017 10:55